Luhačovice, Uherský Brod
tel.: 608 640 077, 739 534 505

Nabízíme výuku a výcvik

Získání skupiny A1

od 16 let motocykl do 125 cm nepřevyšující 11 kW výkonu motoru nebo u tříkolových motorových vozidel nepřevyšující 15 kW výkonu motoru.

Získání, rozšíření na skupinu A2

od 18 let motocykl do 35 kW výkonu motoru

Získání, rozšíření na skupinu A

od 20 let motocykl za předpokladu, že řidič je držitelem 2 roky skupiny A2 a složí doplňovací zkoušku. od 21 let tříkolová motorová vozidla s výkonem převyšujícím 15 kW. (v ŘP bude zapsáno omezení  „A pouze pro tříkolky“). od 24 let  bez omezení.

Získání skupiny B

od 18 let automobil do 3500 kg a 9 míst včetně řidiče. Smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost jízdní soupravy nepřevyšuje 3500 kg. Dále lze řídit na území České republiky vozidla skupiny A1 s automatickou převodovkou (aniž by tato skupina byla zapsána v ŘP).

Získání skupiny B + A2 (A)

Sdružený výcvik tj. provádí se společná zkouška. Od 18-ti roků.

Příprava k přezkoušení odborné způsobilosti

Při vrácení ŘP po tzv. vybodování, po zkončení sankce zákazu činnosti dokládá žadatel odbornou způsobilost = kladný výsledek zkoušky.

Kondiční jízdy se skupinou B

Pokud jste nabyli dojmu, že po dlouhé době, kdy jste neřífili, po návratu z ciziny, apod. potřebujete "oprášit" své řidičské schopnosti.

Školení řidičů referentských vozidel

Zákoník práce stanoví povinnost zaměstnavatele školit zaměstnance v oblasti možných rizik. A že jich na pozemních komunikacích je.